זהירות. שיהוד.

 

לכאורה מנגנון ההצטרפות לדת המוסלמית הוא פשוט קל ומעורר קנאה ביחס לתהליך הגיור שהרבנות מעבירה אנשים הרוצים להצטרף ליהדות, אך כשמצרפים אותו למנגנון נוסף באיסלם – הג'יהאד, מקבלים סכנה איומה וחמורה לדת המוסלמית. אתם יודעים בכלל למי אתם מתפללים?

כמו שקל באיסלם להפוך למוסלמי – כך מסתבר שקל גם להפוך קדוש שבטוח שיש עליו גם תפילות וכאלה, כל מה שאתה צריך זה למות למען מטרות האיסלם במלחמה נגד הכופרים – הנוצרים או היהודים או עובדי אלילים.

העניין הוא שאף פעם לא היה על התהליך של להפוך לקדוש מוסלמי – שאהיד – פיקוח וכל אחד בעצם יכול להפוך לשאהיד או לגרום לאחרים להפוך לשאהידים אם ירצה בכך ויעלה על הפגם החמור והמסוכן לדת האיסלמית קודם כל.

נניח שאדם נוצרי יושב בכלא בארה"ב על מעשים חמורים, לא בהכרח רצח, יש הרבה פשעים והוא מחליט שבמקום לרצות את כל הזמן הוא יעלה לשמיים לבלות עם 70 בתולות (לטענת כוהני הדת המוסלמים, לטענתי אפשר לבקש מה שרוצים שם אם כבר) – כל מה שהוא צריך לעשות זה להגיד את השהאדה באוזני שני אסירים חברים שהם במקרה גם מוסלמים ואז להתאבד איכשהו וזהו. מעכשיו אותו פושע אולי פדופיל, אולי שודד, אולי סוחר סמים גדול – כולם גרמו נזק לכופרים הנוצרים והיהודים האמריקאים – מעכשיו אותו פושע הוא קדוש מוסלמי שמתפללים אליו 5 פעמים ביום והוא חוגג בגן עדן. כך על פי הלוגיקה המוסלמית – ללא עירוב של כל דבר אחר או כל דת אחרת.

ונניח, רק נניח, שכבר עלו קודם על הפטנט. מלחמת העולם השניה. היטלר מוכן מראש לסוף, הוא אמר את השהאדה ועכשיו כשבעלות הברית עומדות לפרוץ לבונקר שלו הוא לוקח כמוסות ציאניד ועולה השמיימה ל70 בתולות. אתם לחלוטין בטוחים שאתם לא מתפללים להיטלר? הוא הרג גם מוסלמים במחנות, את העדים ששמעו אותו לעולם לא תמצאו. אמרתי רק נניח, אבל אנשים אחרים נוראיים פחות אבל עדיין נוראיים יכלו לעשות גם את אותו דבר.

ומה בנוגע לכך, שלא אתה המתאבד אלא אחרים גורמים לאחרים לעבור תהליך של שיהוד – אתה אומר את השהאדה בפני שני עדים, לא בהכרח כשאתה מבין למה, עובר חדר ושם הורגים אותך לאחר שירקת על תמונה של ישו או משהו דומה. זהו, פס יצור שטני לקדושים מוסלמיים – מזל של המוסלמים שהם לא פגשו את האצטקים ושהאצטקים לא הכירו את השיטה שלהם, אחרת היו מרוקנים על הפנתיאון שלהם את כל הפושעים שלהם.

ואם לא מכריזים על זה, אפשר להחביא להם ככה קדושים, במשך מאות השנים שהאיסלם היה קיים, אף אחד לא עלה על הרעיון חוץ ממני? אולי בפלישה המונגולית החביאו למוסלמים כמה? אי אפשר באמת לדעת, יכול להיות קדוש מוחבא בפנתיאון הקדושים של המוסלמים והם לעולם לא ידעו את זה.

אז מוסלמים, אתם בטוחים שאתם יודעים למי אתם בכלל מתפללים?

זאת שאלה חשובה.